Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa18:22
Oliwa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:28
Pomorska18:30
Piastowska18:31
Czerwony Dwór18:33
Bora Komorowskiego18:34
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury18:40
Bajana18:41
Legionów18:43
Plac Komorowskiego18:44
Mickiewicza18:46
Reja18:47
Wyspiańskiego18:49
Opera Bałtycka18:51
Traugutta
 
18:53
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:541 min.
 
Chodowieckiego18:552 min.
 
Brama Oliwska18:563 min.
 
Dworzec Główny18:585 min.
 
Brama Wyżynna19:007 min.
 
Śródmieście SKM19:029 min.
 
Pohulanka19:0411 min.
 
Odrzańska19:0512 min.
 
Chałubińskiego19:0714 min.
 
Sikorskiego19:0815 min.
 
Cieszyńskiego19:1017 min.
 
Cebertowicza19:1118 min.
 
Wilanowska19:1320 min.
 
Przemyska19:1421 min.
 
Płocka19:1522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy