Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa04:53
Oliwa04:53
Opacka04:55
Subisława04:57
Pomorska - Osiedle04:59
Pomorska05:01
Piastowska05:02
Czerwony Dwór05:04
Bora Komorowskiego05:05
Kołobrzeska05:06
Zaspa05:08
Startowa05:09
Jana Pawła II05:10
Żwirki i Wigury05:11
Bajana05:12
Legionów05:14
Plac Komorowskiego05:15
Mickiewicza05:16
Reja05:17
Wyspiańskiego05:19
Opera Bałtycka05:21
Traugutta
 
05:23
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:241 min.
 
Chodowieckiego05:252 min.
 
Brama Oliwska05:263 min.
 
Dworzec Główny05:285 min.
 
Brama Wyżynna05:307 min.
 
Śródmieście SKM05:329 min.
 
Pohulanka05:3411 min.
 
Odrzańska05:3512 min.
 
Chałubińskiego05:3714 min.
 
Sikorskiego05:3815 min.
 
Cieszyńskiego05:4017 min.
 
Cebertowicza05:4118 min.
 
Wilanowska05:4320 min.
 
Przemyska05:4421 min.
 
Płocka05:4522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy