Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:22
Helska08:24
Osiedle Wejhera08:26
Pomorska08:27
Piastowska08:28
Czerwony Dwór08:30
Bora Komorowskiego08:31
Kołobrzeska08:32
Zaspa08:34
Startowa08:35
Jana Pawła II08:36
Żwirki i Wigury08:37
Bajana08:38
Legionów08:40
Plac Komorowskiego08:41
Mickiewicza08:43
Reja08:44
Wyspiańskiego08:46
Opera Bałtycka08:49
Traugutta
 
08:51
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:521 min.
 
Chodowieckiego08:532 min.
 
Brama Oliwska08:543 min.
 
Dworzec Główny08:565 min.
 
Brama Wyżynna08:587 min.
 
Śródmieście SKM09:009 min.
 
Pohulanka09:0211 min.
 
Odrzańska09:0312 min.
 
Chałubińskiego09:0514 min.
 
Sikorskiego09:0615 min.
 
Cieszyńskiego09:0817 min.
 
Cebertowicza09:0918 min.
 
Wilanowska09:1120 min.
 
Przemyska09:1221 min.
 
Płocka09:1322 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy