Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM04:35
Zajezdnia04:36
Zamenhofa04:37
Wojska Polskiego04:38
Galeria Bałtycka04:40
Klonowa04:41
Jaśkowa Dolina04:43
Miszewskiego04:45
Politechnika04:46
Opera Bałtycka04:48
Traugutta
 
04:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:511 min.
 
Chodowieckiego04:522 min.
 
Brama Oliwska04:533 min.
 
Dworzec Główny04:555 min.
 
Brama Wyżynna04:577 min.
 
Śródmieście SKM04:599 min.
 
Pohulanka05:0111 min.
 
Odrzańska05:0212 min.
 
Chałubińskiego05:0414 min.
 
Sikorskiego05:0515 min.
 
Cieszyńskiego05:0717 min.
 
Cebertowicza05:0818 min.
 
Wilanowska05:1020 min.
 
Przemyska05:1121 min.
 
Płocka05:1222 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:1424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy