Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa18:25
Oliwa18:25
Opacka18:27
Subisława18:29
Pomorska - Osiedle18:31
Pomorska18:33
Piastowska18:34
Czerwony Dwór18:36
Bora Komorowskiego18:37
Kołobrzeska18:38
Zaspa18:40
Startowa18:41
Jana Pawła II18:42
Żwirki i Wigury18:43
Bajana18:44
Legionów18:46
Plac Komorowskiego18:47
Mickiewicza18:49
Reja18:50
Wyspiańskiego18:52
Opera Bałtycka18:55
Traugutta
 
18:57
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:581 min.
 
Chodowieckiego18:592 min.
 
Brama Oliwska19:003 min.
 
Dworzec Główny19:025 min.
 
Brama Wyżynna19:047 min.
 
Śródmieście SKM19:069 min.
 
Pohulanka19:0811 min.
 
Odrzańska19:0912 min.
 
Chałubińskiego19:1114 min.
 
Sikorskiego19:1215 min.
 
Cieszyńskiego19:1417 min.
 
Cebertowicza19:1518 min.
 
Wilanowska19:1720 min.
 
Przemyska19:1821 min.
 
Płocka19:1922 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy