Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa09:42
Oliwa09:42
Opacka09:44
Subisława09:46
Pomorska - Osiedle09:48
Pomorska09:50
Piastowska09:51
Czerwony Dwór09:53
Bora Komorowskiego09:54
Kołobrzeska09:55
Zaspa09:57
Startowa09:58
Jana Pawła II09:59
Żwirki i Wigury10:00
Bajana10:01
Legionów10:03
Plac Komorowskiego10:04
Mickiewicza10:06
Reja10:07
Wyspiańskiego10:09
Opera Bałtycka10:11
Traugutta
 
10:13
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:141 min.
 
Chodowieckiego10:152 min.
 
Brama Oliwska10:163 min.
 
Dworzec Główny10:185 min.
 
Brama Wyżynna10:207 min.
 
Śródmieście SKM10:229 min.
 
Pohulanka10:2411 min.
 
Odrzańska10:2512 min.
 
Chałubińskiego10:2714 min.
 
Sikorskiego10:2815 min.
 
Cieszyńskiego10:3017 min.
 
Cebertowicza10:3118 min.
 
Wilanowska10:3320 min.
 
Przemyska10:3421 min.
 
Płocka10:3522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy