Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa21:53
Oliwa21:53
Opacka21:55
Subisława21:57
Pomorska - Osiedle21:59
Pomorska22:01
Piastowska22:02
Czerwony Dwór22:04
Bora Komorowskiego22:05
Kołobrzeska22:06
Zaspa22:08
Startowa22:09
Jana Pawła II22:10
Żwirki i Wigury22:11
Bajana22:12
Legionów22:14
Plac Komorowskiego22:15
Mickiewicza22:16
Reja22:17
Wyspiańskiego22:19
Opera Bałtycka22:21
Traugutta22:23
Uniwersytet Medyczny22:24
Chodowieckiego22:25
Brama Oliwska
 
22:26
0 min.
 
Dworzec Główny22:282 min.
 
Brama Wyżynna22:304 min.
 
Śródmieście SKM22:326 min.
 
Pohulanka22:348 min.
 
Odrzańska22:359 min.
 
Chałubińskiego22:3711 min.
 
Sikorskiego22:3812 min.
 
Cieszyńskiego22:4014 min.
 
Cebertowicza22:4115 min.
 
Wilanowska22:4317 min.
 
Przemyska22:4418 min.
 
Płocka22:4519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy