Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa07:53
Oliwa07:53
Opacka07:55
Subisława07:57
Pomorska - Osiedle07:59
Pomorska08:01
Piastowska08:02
Czerwony Dwór08:04
Bora Komorowskiego08:05
Kołobrzeska08:06
Zaspa08:08
Startowa08:09
Jana Pawła II08:10
Żwirki i Wigury08:11
Bajana08:12
Legionów08:14
Plac Komorowskiego08:15
Mickiewicza08:16
Reja08:17
Wyspiańskiego08:19
Opera Bałtycka08:21
Traugutta08:23
Uniwersytet Medyczny08:24
Chodowieckiego08:25
Brama Oliwska
 
08:26
0 min.
 
Dworzec Główny08:282 min.
 
Brama Wyżynna08:304 min.
 
Śródmieście SKM08:326 min.
 
Pohulanka08:348 min.
 
Odrzańska08:359 min.
 
Chałubińskiego08:3711 min.
 
Sikorskiego08:3812 min.
 
Cieszyńskiego08:4014 min.
 
Cebertowicza08:4115 min.
 
Wilanowska08:4317 min.
 
Przemyska08:4418 min.
 
Płocka08:4519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy