Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa10:22
Oliwa10:22
Opacka10:24
Subisława10:26
Pomorska - Osiedle10:28
Pomorska10:30
Piastowska10:31
Czerwony Dwór10:33
Bora Komorowskiego10:34
Kołobrzeska10:35
Zaspa10:37
Startowa10:38
Jana Pawła II10:39
Żwirki i Wigury10:40
Bajana10:41
Legionów10:43
Plac Komorowskiego10:44
Mickiewicza10:46
Reja10:47
Wyspiańskiego10:49
Opera Bałtycka10:51
Traugutta10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Chodowieckiego10:55
Brama Oliwska
 
10:56
0 min.
 
Dworzec Główny10:582 min.
 
Brama Wyżynna11:004 min.
 
Śródmieście SKM11:026 min.
 
Pohulanka11:048 min.
 
Odrzańska11:059 min.
 
Chałubińskiego11:0711 min.
 
Sikorskiego11:0812 min.
 
Cieszyńskiego11:1014 min.
 
Cebertowicza11:1115 min.
 
Wilanowska11:1317 min.
 
Przemyska11:1418 min.
 
Płocka11:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy