Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa19:42
Oliwa19:42
Opacka19:44
Subisława19:46
Pomorska - Osiedle19:48
Pomorska19:50
Piastowska19:51
Czerwony Dwór19:53
Bora Komorowskiego19:54
Kołobrzeska19:55
Zaspa19:57
Startowa19:58
Jana Pawła II19:59
Żwirki i Wigury20:00
Bajana20:01
Legionów20:03
Plac Komorowskiego20:04
Mickiewicza20:06
Reja20:07
Wyspiańskiego20:09
Opera Bałtycka20:11
Traugutta20:13
Uniwersytet Medyczny20:14
Chodowieckiego20:15
Brama Oliwska
 
20:16
0 min.
 
Dworzec Główny20:182 min.
 
Brama Wyżynna20:204 min.
 
Śródmieście SKM20:226 min.
 
Pohulanka20:248 min.
 
Odrzańska20:259 min.
 
Chałubińskiego20:2711 min.
 
Sikorskiego20:2812 min.
 
Cieszyńskiego20:3014 min.
 
Cebertowicza20:3115 min.
 
Wilanowska20:3317 min.
 
Przemyska20:3418 min.
 
Płocka20:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy