Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo10:02
Helska10:04
Osiedle Wejhera10:06
Pomorska10:07
Piastowska10:08
Czerwony Dwór10:10
Bora Komorowskiego10:11
Kołobrzeska10:12
Zaspa10:14
Startowa10:15
Jana Pawła II10:16
Żwirki i Wigury10:17
Bajana10:18
Legionów10:20
Plac Komorowskiego10:21
Mickiewicza10:23
Reja10:24
Wyspiańskiego10:26
Opera Bałtycka10:29
Traugutta10:31
Uniwersytet Medyczny10:32
Chodowieckiego10:33
Brama Oliwska
 
10:34
0 min.
 
Dworzec Główny10:362 min.
 
Brama Wyżynna10:384 min.
 
Śródmieście SKM10:406 min.
 
Pohulanka10:428 min.
 
Odrzańska10:439 min.
 
Chałubińskiego10:4511 min.
 
Sikorskiego10:4612 min.
 
Cieszyńskiego10:4814 min.
 
Cebertowicza10:4915 min.
 
Wilanowska10:5117 min.
 
Przemyska10:5218 min.
 
Płocka10:5319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy