Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo11:42
Helska11:44
Osiedle Wejhera11:46
Pomorska11:47
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Bora Komorowskiego11:51
Kołobrzeska11:52
Zaspa11:54
Startowa11:55
Jana Pawła II11:56
Żwirki i Wigury11:57
Bajana11:58
Legionów12:00
Plac Komorowskiego12:01
Mickiewicza12:03
Reja12:04
Wyspiańskiego12:06
Opera Bałtycka12:09
Traugutta12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Chodowieckiego12:13
Brama Oliwska
 
12:14
0 min.
 
Dworzec Główny12:162 min.
 
Brama Wyżynna12:184 min.
 
Śródmieście SKM12:206 min.
 
Pohulanka12:228 min.
 
Odrzańska12:239 min.
 
Chałubińskiego12:2511 min.
 
Sikorskiego12:2612 min.
 
Cieszyńskiego12:2814 min.
 
Cebertowicza12:2915 min.
 
Wilanowska12:3117 min.
 
Przemyska12:3218 min.
 
Płocka12:3319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy