Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:45
Oliwa16:45
Opacka16:47
Subisława16:49
Pomorska - Osiedle16:51
Pomorska16:53
Piastowska16:54
Czerwony Dwór16:56
Bora Komorowskiego16:57
Kołobrzeska16:58
Zaspa17:00
Startowa17:01
Jana Pawła II17:02
Żwirki i Wigury17:03
Bajana17:04
Legionów17:06
Plac Komorowskiego17:07
Mickiewicza17:09
Reja17:10
Wyspiańskiego17:12
Opera Bałtycka17:15
Traugutta17:17
Uniwersytet Medyczny17:18
Chodowieckiego17:19
Brama Oliwska
 
17:20
0 min.
 
Dworzec Główny17:222 min.
 
Brama Wyżynna17:244 min.
 
Śródmieście SKM17:266 min.
 
Pohulanka17:288 min.
 
Odrzańska17:299 min.
 
Chałubińskiego17:3111 min.
 
Sikorskiego17:3212 min.
 
Cieszyńskiego17:3414 min.
 
Cebertowicza17:3515 min.
 
Wilanowska17:3717 min.
 
Przemyska17:3818 min.
 
Płocka17:3919 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy