Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa20:03
Oliwa20:03
Opacka20:05
Subisława20:07
Pomorska - Osiedle20:09
Pomorska20:11
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:14
Bora Komorowskiego20:15
Kołobrzeska20:16
Zaspa20:18
Startowa20:19
Jana Pawła II20:20
Żwirki i Wigury20:21
Bajana20:22
Legionów20:24
Plac Komorowskiego20:25
Mickiewicza20:27
Reja20:28
Wyspiańskiego20:30
Opera Bałtycka20:32
Traugutta20:34
Uniwersytet Medyczny20:35
Chodowieckiego20:36
Brama Oliwska
 
20:37
0 min.
 
Dworzec Główny20:392 min.
 
Brama Wyżynna20:414 min.
 
Śródmieście SKM20:436 min.
 
Pohulanka20:458 min.
 
Odrzańska20:469 min.
 
Chałubińskiego20:4811 min.
 
Sikorskiego20:4912 min.
 
Cieszyńskiego20:5114 min.
 
Cebertowicza20:5215 min.
 
Wilanowska20:5417 min.
 
Przemyska20:5518 min.
 
Płocka20:5619 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy