Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa05:03
Oliwa05:03
Opacka05:05
Subisława05:07
Pomorska - Osiedle05:09
Pomorska05:11
Piastowska05:12
Czerwony Dwór05:14
Bora Komorowskiego05:15
Kołobrzeska05:16
Zaspa05:18
Startowa05:19
Jana Pawła II05:20
Żwirki i Wigury05:21
Bajana05:22
Legionów05:24
Plac Komorowskiego05:25
Mickiewicza05:27
Reja05:28
Wyspiańskiego05:30
Opera Bałtycka05:32
Traugutta05:34
Uniwersytet Medyczny05:35
Chodowieckiego05:36
Brama Oliwska
 
05:37
0 min.
 
Dworzec Główny05:392 min.
 
Brama Wyżynna05:414 min.
 
Śródmieście SKM05:436 min.
 
Pohulanka05:458 min.
 
Odrzańska05:469 min.
 
Chałubińskiego05:4811 min.
 
Sikorskiego05:4912 min.
 
Cieszyńskiego05:5114 min.
 
Cebertowicza05:5215 min.
 
Wilanowska05:5417 min.
 
Przemyska05:5518 min.
 
Płocka05:5619 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy