Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa08:42
Oliwa08:42
Opacka08:44
Subisława08:46
Pomorska - Osiedle08:48
Pomorska08:50
Piastowska08:51
Czerwony Dwór08:53
Bora Komorowskiego08:54
Kołobrzeska08:55
Zaspa08:57
Startowa08:58
Jana Pawła II08:59
Żwirki i Wigury09:00
Bajana09:01
Legionów09:03
Plac Komorowskiego09:04
Mickiewicza09:06
Reja09:07
Wyspiańskiego09:09
Opera Bałtycka09:11
Traugutta09:13
Uniwersytet Medyczny09:14
Chodowieckiego09:15
Brama Oliwska
 
09:16
0 min.
 
Dworzec Główny09:182 min.
 
Brama Wyżynna09:204 min.
 
Śródmieście SKM09:226 min.
 
Pohulanka09:248 min.
 
Odrzańska09:259 min.
 
Chałubińskiego09:2711 min.
 
Sikorskiego09:2812 min.
 
Cieszyńskiego09:3014 min.
 
Cebertowicza09:3115 min.
 
Wilanowska09:3317 min.
 
Przemyska09:3418 min.
 
Płocka09:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy