Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa09:42
Oliwa09:42
Opacka09:44
Subisława09:46
Pomorska - Osiedle09:48
Pomorska09:50
Piastowska09:51
Czerwony Dwór09:53
Bora Komorowskiego09:54
Kołobrzeska09:55
Zaspa09:57
Startowa09:58
Jana Pawła II09:59
Żwirki i Wigury10:00
Bajana10:01
Legionów10:03
Plac Komorowskiego10:04
Mickiewicza10:06
Reja10:07
Wyspiańskiego10:09
Opera Bałtycka10:11
Traugutta10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Chodowieckiego10:15
Brama Oliwska
 
10:16
0 min.
 
Dworzec Główny10:182 min.
 
Brama Wyżynna10:204 min.
 
Śródmieście SKM10:226 min.
 
Pohulanka10:248 min.
 
Odrzańska10:259 min.
 
Chałubińskiego10:2711 min.
 
Sikorskiego10:2812 min.
 
Cieszyńskiego10:3014 min.
 
Cebertowicza10:3115 min.
 
Wilanowska10:3317 min.
 
Przemyska10:3418 min.
 
Płocka10:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy