Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa10:02
Oliwa10:02
Opacka10:04
Subisława10:06
Pomorska - Osiedle10:08
Pomorska10:10
Piastowska10:11
Czerwony Dwór10:13
Bora Komorowskiego10:14
Kołobrzeska10:15
Zaspa10:17
Startowa10:18
Jana Pawła II10:19
Żwirki i Wigury10:20
Bajana10:21
Legionów10:23
Plac Komorowskiego10:24
Mickiewicza10:26
Reja10:27
Wyspiańskiego10:29
Opera Bałtycka10:31
Traugutta10:33
Uniwersytet Medyczny10:34
Chodowieckiego10:35
Brama Oliwska
 
10:36
0 min.
 
Dworzec Główny10:382 min.
 
Brama Wyżynna10:404 min.
 
Śródmieście SKM10:426 min.
 
Pohulanka10:448 min.
 
Odrzańska10:459 min.
 
Chałubińskiego10:4711 min.
 
Sikorskiego10:4812 min.
 
Cieszyńskiego10:5014 min.
 
Cebertowicza10:5115 min.
 
Wilanowska10:5317 min.
 
Przemyska10:5418 min.
 
Płocka10:5519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy