Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:02
Płocka18:04
Przemyska18:06
Wilanowska18:07
Cebertowicza18:09
Cieszyńskiego18:10
Sikorskiego18:12
Chałubińskiego18:14
Odrzańska18:16
Pohulanka18:17
Śródmieście SKM18:19
Brama Wyżynna18:21
Dworzec Główny18:23
Brama Oliwska18:25
Chodowieckiego18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Traugutta18:28
Opera Bałtycka18:30
Wyspiańskiego
 
18:33
0 min.
 
Reja18:341 min.
 
Mickiewicza18:363 min.
 
Plac Komorowskiego18:385 min.
 
Legionów18:407 min.
 
Bajana18:418 min.
 
Żwirki i Wigury18:429 min.
 
Jana Pawła II18:4310 min.
 
Startowa18:4411 min.
 
Zaspa18:4512 min.
 
Kołobrzeska18:4613 min.
 
Bora Komorowskiego18:4815 min.
 
Czerwony Dwór18:5017 min.
 
Piastowska18:5118 min.
 
Pomorska18:5320 min.
 
Gospody18:5421 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5522 min.
 
Subisława18:5724 min.
 
Opacka18:5926 min.
 
Oliwa19:0229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy