Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:02
Płocka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:07
Cebertowicza10:09
Cieszyńskiego10:10
Sikorskiego10:12
Chałubińskiego10:14
Odrzańska10:16
Pohulanka10:17
Śródmieście SKM10:19
Brama Wyżynna10:21
Dworzec Główny10:23
Brama Oliwska10:25
Chodowieckiego10:26
Uniwersytet Medyczny10:27
Traugutta10:29
Opera Bałtycka10:31
Wyspiańskiego
 
10:34
0 min.
 
Reja10:351 min.
 
Mickiewicza10:373 min.
 
Plac Komorowskiego10:395 min.
 
Legionów10:417 min.
 
Bajana10:428 min.
 
Żwirki i Wigury10:439 min.
 
Jana Pawła II10:4410 min.
 
Startowa10:4511 min.
 
Zaspa10:4612 min.
 
Kołobrzeska10:4713 min.
 
Bora Komorowskiego10:4915 min.
 
Czerwony Dwór10:5117 min.
 
Piastowska10:5218 min.
 
Pomorska10:5420 min.
 
Gospody10:5521 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5622 min.
 
Subisława10:5824 min.
 
Opacka11:0026 min.
 
Oliwa11:0329 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy