Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:42
Płocka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:47
Cebertowicza10:49
Cieszyńskiego10:50
Sikorskiego10:52
Chałubińskiego10:54
Odrzańska10:56
Pohulanka10:57
Śródmieście SKM10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Oliwska11:05
Chodowieckiego11:06
Uniwersytet Medyczny11:07
Traugutta11:08
Opera Bałtycka11:10
Wyspiańskiego
 
11:13
0 min.
 
Reja11:141 min.
 
Mickiewicza11:163 min.
 
Plac Komorowskiego11:185 min.
 
Legionów11:207 min.
 
Bajana11:218 min.
 
Żwirki i Wigury11:229 min.
 
Jana Pawła II11:2310 min.
 
Startowa11:2411 min.
 
Zaspa11:2512 min.
 
Kołobrzeska11:2613 min.
 
Bora Komorowskiego11:2815 min.
 
Czerwony Dwór11:3017 min.
 
Piastowska11:3118 min.
 
Pomorska11:3320 min.
 
Gospody11:3421 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3522 min.
 
Subisława11:3724 min.
 
Opacka11:3926 min.
 
Oliwa11:4229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy