Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:16
Płocka21:18
Przemyska21:20
Wilanowska21:21
Cebertowicza21:23
Cieszyńskiego21:24
Sikorskiego21:26
Chałubińskiego21:28
Odrzańska21:30
Pohulanka21:31
Śródmieście SKM21:33
Brama Wyżynna21:35
Dworzec Główny21:37
Brama Oliwska21:39
Chodowieckiego21:40
Uniwersytet Medyczny21:41
Traugutta21:42
Opera Bałtycka21:44
Wyspiańskiego21:46
Reja21:47
Mickiewicza21:49
Plac Komorowskiego
 
21:51
0 min.
 
Legionów21:521 min.
 
Bajana21:532 min.
 
Żwirki i Wigury21:543 min.
 
Jana Pawła II21:554 min.
 
Startowa21:565 min.
 
Zaspa21:576 min.
 
Kołobrzeska21:587 min.
 
Bora Komorowskiego22:009 min.
 
Czerwony Dwór22:0211 min.
 
Piastowska22:0312 min.
 
Pomorska22:0514 min.
 
Gospody22:0615 min.
 
Pomorska - Osiedle22:0716 min.
 
Subisława22:0918 min.
 
Opacka22:1120 min.
 
Oliwa22:1423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy