Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego21:56
Chałubińskiego21:58
Odrzańska22:00
Pohulanka22:01
Śródmieście SKM22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny22:07
Brama Oliwska22:09
Chodowieckiego22:10
Uniwersytet Medyczny22:11
Traugutta22:12
Opera Bałtycka22:14
Wyspiańskiego22:16
Reja22:17
Mickiewicza22:19
Plac Komorowskiego
 
22:21
0 min.
 
Legionów22:221 min.
 
Bajana22:232 min.
 
Żwirki i Wigury22:243 min.
 
Jana Pawła II22:254 min.
 
Startowa22:265 min.
 
Zaspa22:276 min.
 
Kołobrzeska22:287 min.
 
Bora Komorowskiego22:309 min.
 
Czerwony Dwór22:3211 min.
 
Piastowska22:3312 min.
 
Pomorska22:3514 min.
 
Gospody22:3615 min.
 
Pomorska - Osiedle22:3716 min.
 
Subisława22:3918 min.
 
Opacka22:4120 min.
 
Oliwa22:4322 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4423 min.
 
Derdowskiego22:4524 min.
 
Tetmajera22:4625 min.
 
Bażyńskiego22:4726 min.
 
Uniwersytet22:4827 min.
 
Strzyża PKM22:5029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy