Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:42
Płocka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:47
Cebertowicza10:49
Cieszyńskiego10:50
Sikorskiego10:52
Chałubińskiego10:54
Odrzańska10:56
Pohulanka10:57
Śródmieście SKM10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Oliwska11:05
Chodowieckiego11:06
Uniwersytet Medyczny11:07
Traugutta11:08
Opera Bałtycka11:10
Wyspiańskiego11:13
Reja11:14
Mickiewicza11:16
Plac Komorowskiego
 
11:18
0 min.
 
Legionów11:202 min.
 
Bajana11:213 min.
 
Żwirki i Wigury11:224 min.
 
Jana Pawła II11:235 min.
 
Startowa11:246 min.
 
Zaspa11:257 min.
 
Kołobrzeska11:268 min.
 
Bora Komorowskiego11:2810 min.
 
Czerwony Dwór11:3012 min.
 
Piastowska11:3113 min.
 
Pomorska11:3315 min.
 
Gospody11:3416 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3517 min.
 
Subisława11:3719 min.
 
Opacka11:3921 min.
 
Oliwa11:4224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy