Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:42
Płocka12:44
Przemyska12:46
Wilanowska12:47
Cebertowicza12:49
Cieszyńskiego12:50
Sikorskiego12:52
Chałubińskiego12:54
Odrzańska12:56
Pohulanka12:57
Śródmieście SKM12:59
Brama Wyżynna13:01
Dworzec Główny13:03
Brama Oliwska13:05
Chodowieckiego13:06
Uniwersytet Medyczny13:07
Traugutta13:08
Opera Bałtycka13:10
Wyspiańskiego13:13
Reja13:14
Mickiewicza13:16
Plac Komorowskiego
 
13:18
0 min.
 
Legionów13:202 min.
 
Bajana13:213 min.
 
Żwirki i Wigury13:224 min.
 
Jana Pawła II13:235 min.
 
Startowa13:246 min.
 
Zaspa13:257 min.
 
Kołobrzeska13:268 min.
 
Bora Komorowskiego13:2810 min.
 
Czerwony Dwór13:3012 min.
 
Piastowska13:3113 min.
 
Pomorska13:3315 min.
 
Gospody13:3416 min.
 
Pomorska - Osiedle13:3517 min.
 
Subisława13:3719 min.
 
Opacka13:3921 min.
 
Oliwa13:4224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy