Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:22
Płocka13:24
Przemyska13:26
Wilanowska13:27
Cebertowicza13:29
Cieszyńskiego13:30
Sikorskiego13:32
Chałubińskiego13:34
Odrzańska13:36
Pohulanka13:37
Śródmieście SKM13:39
Brama Wyżynna13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Oliwska13:45
Chodowieckiego13:46
Uniwersytet Medyczny13:47
Traugutta13:48
Opera Bałtycka13:50
Wyspiańskiego13:53
Reja13:54
Mickiewicza13:56
Plac Komorowskiego
 
13:58
0 min.
 
Legionów14:002 min.
 
Bajana14:013 min.
 
Żwirki i Wigury14:024 min.
 
Jana Pawła II14:035 min.
 
Startowa14:046 min.
 
Zaspa14:057 min.
 
Kołobrzeska14:068 min.
 
Bora Komorowskiego14:0810 min.
 
Czerwony Dwór14:1012 min.
 
Piastowska14:1113 min.
 
Pomorska14:1315 min.
 
Gospody14:1416 min.
 
Pomorska - Osiedle14:1517 min.
 
Subisława14:1719 min.
 
Opacka14:1921 min.
 
Oliwa14:2224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy