Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:22
Płocka17:24
Przemyska17:26
Wilanowska17:27
Cebertowicza17:29
Cieszyńskiego17:30
Sikorskiego17:32
Chałubińskiego17:34
Odrzańska17:36
Pohulanka17:37
Śródmieście SKM17:39
Brama Wyżynna17:41
Dworzec Główny17:43
Brama Oliwska17:45
Chodowieckiego17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Traugutta17:48
Opera Bałtycka17:50
Wyspiańskiego17:53
Reja17:54
Mickiewicza17:56
Plac Komorowskiego
 
17:58
0 min.
 
Legionów18:002 min.
 
Bajana18:013 min.
 
Żwirki i Wigury18:024 min.
 
Jana Pawła II18:035 min.
 
Startowa18:046 min.
 
Zaspa18:057 min.
 
Kołobrzeska18:068 min.
 
Bora Komorowskiego18:0810 min.
 
Czerwony Dwór18:1012 min.
 
Piastowska18:1113 min.
 
Pomorska18:1315 min.
 
Gospody18:1416 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1517 min.
 
Subisława18:1719 min.
 
Opacka18:1921 min.
 
Oliwa18:2224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy