Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM17:59
Brama Wyżynna18:01
Dworzec Główny18:03
Brama Oliwska18:05
Chodowieckiego18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Traugutta18:08
Opera Bałtycka18:10
Wyspiańskiego18:13
Reja18:14
Mickiewicza18:16
Plac Komorowskiego
 
18:18
0 min.
 
Legionów18:202 min.
 
Bajana18:213 min.
 
Żwirki i Wigury18:224 min.
 
Jana Pawła II18:235 min.
 
Startowa18:246 min.
 
Zaspa18:257 min.
 
Kołobrzeska18:268 min.
 
Bora Komorowskiego18:2810 min.
 
Czerwony Dwór18:3012 min.
 
Piastowska18:3113 min.
 
Pomorska18:3315 min.
 
Gospody18:3416 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3517 min.
 
Subisława18:3719 min.
 
Opacka18:3921 min.
 
Oliwa18:4224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy