Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Brama Oliwska14:05
Chodowieckiego14:06
Uniwersytet Medyczny14:07
Traugutta14:09
Opera Bałtycka14:11
Wyspiańskiego14:14
Reja14:15
Mickiewicza14:17
Plac Komorowskiego
 
14:19
0 min.
 
Legionów14:212 min.
 
Bajana14:223 min.
 
Żwirki i Wigury14:234 min.
 
Jana Pawła II14:245 min.
 
Startowa14:256 min.
 
Zaspa14:267 min.
 
Kołobrzeska14:278 min.
 
Bora Komorowskiego14:2910 min.
 
Czerwony Dwór14:3112 min.
 
Piastowska14:3213 min.
 
Pomorska14:3415 min.
 
Gospody14:3516 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3617 min.
 
Subisława14:3819 min.
 
Opacka14:4021 min.
 
Oliwa14:4324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy