Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:20
Płocka16:22
Przemyska16:24
Wilanowska16:25
Cebertowicza16:27
Cieszyńskiego16:28
Sikorskiego16:30
Chałubińskiego16:32
Odrzańska16:34
Pohulanka16:35
Śródmieście SKM16:37
Brama Wyżynna16:39
Dworzec Główny16:41
Brama Oliwska16:43
Chodowieckiego16:44
Uniwersytet Medyczny16:45
Traugutta16:47
Opera Bałtycka16:49
Wyspiańskiego16:52
Reja16:53
Mickiewicza16:55
Plac Komorowskiego
 
16:57
0 min.
 
Legionów16:592 min.
 
Bajana17:003 min.
 
Żwirki i Wigury17:014 min.
 
Jana Pawła II17:025 min.
 
Startowa17:036 min.
 
Zaspa17:047 min.
 
Kołobrzeska17:058 min.
 
Bora Komorowskiego17:0710 min.
 
Czerwony Dwór17:0912 min.
 
Piastowska17:1013 min.
 
Pomorska17:1215 min.
 
Gospody17:1316 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1417 min.
 
Subisława17:1619 min.
 
Opacka17:1821 min.
 
Oliwa17:2023 min.
 
Obrońców Westerplatte17:2124 min.
 
Derdowskiego17:2225 min.
 
Tetmajera17:2326 min.
 
Bażyńskiego17:2427 min.
 
Uniwersytet17:2528 min.
 
Strzyża PKM17:2730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy