Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM17:59
Brama Wyżynna18:01
Dworzec Główny18:03
Brama Oliwska18:05
Chodowieckiego18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Traugutta18:09
Opera Bałtycka18:11
Wyspiańskiego18:14
Reja18:15
Mickiewicza18:17
Plac Komorowskiego
 
18:19
0 min.
 
Legionów18:212 min.
 
Bajana18:223 min.
 
Żwirki i Wigury18:234 min.
 
Jana Pawła II18:245 min.
 
Startowa18:256 min.
 
Zaspa18:267 min.
 
Kołobrzeska18:278 min.
 
Bora Komorowskiego18:2910 min.
 
Czerwony Dwór18:3112 min.
 
Piastowska18:3213 min.
 
Pomorska18:3415 min.
 
Gospody18:3516 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3617 min.
 
Subisława18:3819 min.
 
Opacka18:4021 min.
 
Oliwa18:4223 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4324 min.
 
Derdowskiego18:4425 min.
 
Tetmajera18:4526 min.
 
Bażyńskiego18:4627 min.
 
Uniwersytet18:4728 min.
 
Strzyża PKM18:4930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy