Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:22
Płocka19:24
Przemyska19:26
Wilanowska19:27
Cebertowicza19:29
Cieszyńskiego19:30
Sikorskiego19:32
Chałubińskiego19:34
Odrzańska19:36
Pohulanka19:37
Śródmieście SKM19:39
Brama Wyżynna19:41
Dworzec Główny19:43
Brama Oliwska19:45
Chodowieckiego19:46
Uniwersytet Medyczny19:47
Traugutta19:49
Opera Bałtycka19:51
Wyspiańskiego19:54
Reja19:55
Mickiewicza19:57
Plac Komorowskiego
 
19:59
0 min.
 
Legionów20:012 min.
 
Bajana20:023 min.
 
Żwirki i Wigury20:034 min.
 
Jana Pawła II20:045 min.
 
Startowa20:056 min.
 
Zaspa20:067 min.
 
Kołobrzeska20:078 min.
 
Bora Komorowskiego20:0910 min.
 
Czerwony Dwór20:1112 min.
 
Piastowska20:1213 min.
 
Pomorska20:1415 min.
 
Gospody20:1516 min.
 
Pomorska - Osiedle20:1617 min.
 
Subisława20:1819 min.
 
Opacka20:2021 min.
 
Oliwa20:2223 min.
 
Obrońców Westerplatte20:2324 min.
 
Derdowskiego20:2425 min.
 
Tetmajera20:2526 min.
 
Bażyńskiego20:2627 min.
 
Uniwersytet20:2728 min.
 
Strzyża PKM20:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy