Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:16
Płocka05:18
Przemyska05:20
Wilanowska05:21
Cebertowicza05:23
Cieszyńskiego05:24
Sikorskiego05:26
Chałubińskiego05:28
Odrzańska05:30
Pohulanka05:31
Śródmieście SKM05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Brama Oliwska05:39
Chodowieckiego05:40
Uniwersytet Medyczny05:41
Traugutta05:42
Opera Bałtycka05:44
Wyspiańskiego05:46
Reja05:47
Mickiewicza05:49
Plac Komorowskiego
 
05:51
0 min.
 
Legionów05:521 min.
 
Bajana05:532 min.
 
Żwirki i Wigury05:543 min.
 
Jana Pawła II05:554 min.
 
Startowa05:565 min.
 
Zaspa05:576 min.
 
Kołobrzeska05:587 min.
 
Bora Komorowskiego06:009 min.
 
Czerwony Dwór06:0211 min.
 
Piastowska06:0312 min.
 
Pomorska06:0514 min.
 
Gospody06:0615 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0716 min.
 
Subisława06:0918 min.
 
Opacka06:1120 min.
 
Oliwa06:1423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy