Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:02
Płocka11:04
Przemyska11:06
Wilanowska11:07
Cebertowicza11:09
Cieszyńskiego11:10
Sikorskiego11:12
Chałubińskiego11:14
Odrzańska11:16
Pohulanka11:17
Śródmieście SKM11:19
Brama Wyżynna11:21
Dworzec Główny11:23
Brama Oliwska11:25
Chodowieckiego11:26
Uniwersytet Medyczny11:27
Traugutta11:28
Opera Bałtycka11:30
Wyspiańskiego11:33
Reja11:34
Mickiewicza11:36
Plac Komorowskiego
 
11:38
0 min.
 
Legionów11:402 min.
 
Bajana11:413 min.
 
Żwirki i Wigury11:424 min.
 
Jana Pawła II11:435 min.
 
Startowa11:446 min.
 
Zaspa11:457 min.
 
Kołobrzeska11:468 min.
 
Bora Komorowskiego11:4810 min.
 
Czerwony Dwór11:5012 min.
 
Piastowska11:5113 min.
 
Pomorska11:5315 min.
 
Gospody11:5416 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5517 min.
 
Subisława11:5719 min.
 
Opacka11:5921 min.
 
Oliwa12:0224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy