Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:20
Płocka07:22
Przemyska07:24
Wilanowska07:25
Cebertowicza07:27
Cieszyńskiego07:28
Sikorskiego07:30
Chałubińskiego07:32
Odrzańska07:34
Pohulanka07:35
Śródmieście SKM07:37
Brama Wyżynna07:39
Dworzec Główny07:41
Brama Oliwska07:43
Chodowieckiego07:44
Uniwersytet Medyczny07:45
Traugutta07:47
Opera Bałtycka07:49
Wyspiańskiego07:52
Reja07:53
Mickiewicza07:55
Plac Komorowskiego
 
07:57
0 min.
 
Legionów07:592 min.
 
Bajana08:003 min.
 
Żwirki i Wigury08:014 min.
 
Jana Pawła II08:025 min.
 
Startowa08:036 min.
 
Zaspa08:047 min.
 
Kołobrzeska08:058 min.
 
Bora Komorowskiego08:0710 min.
 
Czerwony Dwór08:0912 min.
 
Piastowska08:1013 min.
 
Pomorska08:1215 min.
 
Osiedle Wejhera08:1316 min.
 
Helska08:1417 min.
 
Jelitkowo08:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy