Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM17:59
Brama Wyżynna18:01
Dworzec Główny18:03
Brama Oliwska18:05
Chodowieckiego18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Traugutta18:08
Opera Bałtycka18:10
Wyspiańskiego18:13
Reja18:14
Mickiewicza18:16
Plac Komorowskiego18:18
Legionów
 
18:20
0 min.
 
Bajana18:211 min.
 
Żwirki i Wigury18:222 min.
 
Jana Pawła II18:233 min.
 
Startowa18:244 min.
 
Zaspa18:255 min.
 
Kołobrzeska18:266 min.
 
Bora Komorowskiego18:288 min.
 
Czerwony Dwór18:3010 min.
 
Piastowska18:3111 min.
 
Pomorska18:3313 min.
 
Gospody18:3414 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3515 min.
 
Subisława18:3717 min.
 
Opacka18:3919 min.
 
Oliwa18:4222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy