Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:02
Płocka18:04
Przemyska18:06
Wilanowska18:07
Cebertowicza18:09
Cieszyńskiego18:10
Sikorskiego18:12
Chałubińskiego18:14
Odrzańska18:16
Pohulanka18:17
Śródmieście SKM18:19
Brama Wyżynna18:21
Dworzec Główny18:23
Brama Oliwska18:25
Chodowieckiego18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Traugutta18:28
Opera Bałtycka18:30
Wyspiańskiego18:33
Reja18:34
Mickiewicza18:36
Plac Komorowskiego18:38
Legionów
 
18:40
0 min.
 
Bajana18:411 min.
 
Żwirki i Wigury18:422 min.
 
Jana Pawła II18:433 min.
 
Startowa18:444 min.
 
Zaspa18:455 min.
 
Kołobrzeska18:466 min.
 
Bora Komorowskiego18:488 min.
 
Czerwony Dwór18:5010 min.
 
Piastowska18:5111 min.
 
Pomorska18:5313 min.
 
Gospody18:5414 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5515 min.
 
Subisława18:5717 min.
 
Opacka18:5919 min.
 
Oliwa19:0222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy