Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:46
Płocka20:48
Przemyska20:50
Wilanowska20:51
Cebertowicza20:53
Cieszyńskiego20:54
Sikorskiego20:56
Chałubińskiego20:58
Odrzańska21:00
Pohulanka21:01
Śródmieście SKM21:03
Brama Wyżynna21:05
Dworzec Główny21:07
Brama Oliwska21:09
Chodowieckiego21:10
Uniwersytet Medyczny21:11
Traugutta21:12
Opera Bałtycka21:14
Wyspiańskiego21:16
Reja21:17
Mickiewicza21:19
Plac Komorowskiego21:21
Legionów
 
21:22
0 min.
 
Bajana21:231 min.
 
Żwirki i Wigury21:242 min.
 
Jana Pawła II21:253 min.
 
Startowa21:264 min.
 
Zaspa21:275 min.
 
Kołobrzeska21:286 min.
 
Bora Komorowskiego21:308 min.
 
Czerwony Dwór21:3210 min.
 
Piastowska21:3311 min.
 
Pomorska21:3513 min.
 
Gospody21:3614 min.
 
Pomorska - Osiedle21:3715 min.
 
Subisława21:3917 min.
 
Opacka21:4119 min.
 
Oliwa21:4422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy