Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:16
Płocka21:18
Przemyska21:20
Wilanowska21:21
Cebertowicza21:23
Cieszyńskiego21:24
Sikorskiego21:26
Chałubińskiego21:28
Odrzańska21:30
Pohulanka21:31
Śródmieście SKM21:33
Brama Wyżynna21:35
Dworzec Główny21:37
Brama Oliwska21:39
Chodowieckiego21:40
Uniwersytet Medyczny21:41
Traugutta21:42
Opera Bałtycka21:44
Wyspiańskiego21:46
Reja21:47
Mickiewicza21:49
Plac Komorowskiego21:51
Legionów
 
21:52
0 min.
 
Bajana21:531 min.
 
Żwirki i Wigury21:542 min.
 
Jana Pawła II21:553 min.
 
Startowa21:564 min.
 
Zaspa21:575 min.
 
Kołobrzeska21:586 min.
 
Bora Komorowskiego22:008 min.
 
Czerwony Dwór22:0210 min.
 
Piastowska22:0311 min.
 
Pomorska22:0513 min.
 
Gospody22:0614 min.
 
Pomorska - Osiedle22:0715 min.
 
Subisława22:0917 min.
 
Opacka22:1119 min.
 
Oliwa22:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy