Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:36
Płocka22:38
Przemyska22:40
Wilanowska22:41
Cebertowicza22:43
Cieszyńskiego22:44
Sikorskiego22:46
Chałubińskiego22:48
Odrzańska22:50
Pohulanka22:51
Śródmieście SKM22:53
Brama Wyżynna22:55
Dworzec Główny22:57
Brama Oliwska22:59
Chodowieckiego23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Traugutta23:02
Opera Bałtycka23:04
Wyspiańskiego23:06
Reja23:07
Mickiewicza23:09
Plac Komorowskiego23:11
Legionów
 
23:12
0 min.
 
Bajana23:131 min.
 
Żwirki i Wigury23:142 min.
 
Jana Pawła II23:153 min.
 
Startowa23:164 min.
 
Zaspa23:175 min.
 
Kołobrzeska23:186 min.
 
Bora Komorowskiego23:208 min.
 
Czerwony Dwór23:2210 min.
 
Piastowska23:2311 min.
 
Pomorska23:2513 min.
 
Gospody23:2614 min.
 
Pomorska - Osiedle23:2715 min.
 
Subisława23:2917 min.
 
Opacka23:3119 min.
 
Oliwa23:3321 min.
 
Obrońców Westerplatte23:3422 min.
 
Derdowskiego23:3523 min.
 
Tetmajera23:3624 min.
 
Bażyńskiego23:3725 min.
 
Uniwersytet23:3826 min.
 
Strzyża PKM23:4028 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy