Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:00
Płocka05:02
Przemyska05:04
Wilanowska05:05
Cebertowicza05:07
Cieszyńskiego05:08
Sikorskiego05:10
Chałubińskiego05:12
Odrzańska05:14
Pohulanka05:15
Śródmieście SKM05:17
Brama Wyżynna05:19
Dworzec Główny05:21
Brama Oliwska05:23
Chodowieckiego05:24
Uniwersytet Medyczny05:25
Traugutta05:26
Opera Bałtycka05:28
Wyspiańskiego05:31
Reja05:32
Mickiewicza05:34
Plac Komorowskiego05:36
Legionów
 
05:38
0 min.
 
Bajana05:391 min.
 
Żwirki i Wigury05:402 min.
 
Jana Pawła II05:413 min.
 
Startowa05:424 min.
 
Zaspa05:435 min.
 
Kołobrzeska05:446 min.
 
Bora Komorowskiego05:468 min.
 
Czerwony Dwór05:4810 min.
 
Piastowska05:4911 min.
 
Pomorska05:5113 min.
 
Gospody05:5214 min.
 
Pomorska - Osiedle05:5315 min.
 
Subisława05:5517 min.
 
Opacka05:5719 min.
 
Oliwa06:0022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy