Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:30
Płocka19:32
Przemyska19:34
Wilanowska19:35
Cebertowicza19:37
Cieszyńskiego19:38
Sikorskiego19:40
Chałubińskiego19:42
Odrzańska19:44
Pohulanka19:45
Śródmieście SKM19:47
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Brama Oliwska19:53
Chodowieckiego19:54
Uniwersytet Medyczny19:55
Traugutta19:56
Opera Bałtycka19:58
Wyspiańskiego20:01
Reja20:02
Mickiewicza20:04
Plac Komorowskiego20:06
Legionów
 
20:08
0 min.
 
Bajana20:091 min.
 
Żwirki i Wigury20:102 min.
 
Jana Pawła II20:113 min.
 
Startowa20:124 min.
 
Zaspa20:135 min.
 
Kołobrzeska20:146 min.
 
Bora Komorowskiego20:168 min.
 
Czerwony Dwór20:1810 min.
 
Piastowska20:1911 min.
 
Pomorska20:2113 min.
 
Gospody20:2214 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2315 min.
 
Subisława20:2517 min.
 
Opacka20:2719 min.
 
Oliwa20:3022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy