Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:42
Płocka09:44
Przemyska09:46
Wilanowska09:47
Cebertowicza09:49
Cieszyńskiego09:50
Sikorskiego09:52
Chałubińskiego09:54
Odrzańska09:56
Pohulanka09:57
Śródmieście SKM09:59
Brama Wyżynna10:01
Dworzec Główny10:03
Brama Oliwska10:05
Chodowieckiego10:06
Uniwersytet Medyczny10:07
Traugutta10:08
Opera Bałtycka10:10
Wyspiańskiego10:13
Reja10:14
Mickiewicza10:16
Plac Komorowskiego10:18
Legionów
 
10:20
0 min.
 
Bajana10:211 min.
 
Żwirki i Wigury10:222 min.
 
Jana Pawła II10:233 min.
 
Startowa10:244 min.
 
Zaspa10:255 min.
 
Kołobrzeska10:266 min.
 
Bora Komorowskiego10:288 min.
 
Czerwony Dwór10:3010 min.
 
Piastowska10:3111 min.
 
Pomorska10:3313 min.
 
Gospody10:3414 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3515 min.
 
Subisława10:3717 min.
 
Opacka10:3919 min.
 
Oliwa10:4222 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy