Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:02
Płocka18:04
Przemyska18:06
Wilanowska18:07
Cebertowicza18:09
Cieszyńskiego18:10
Sikorskiego18:12
Chałubińskiego18:14
Odrzańska18:16
Pohulanka18:17
Śródmieście SKM18:19
Brama Wyżynna18:21
Dworzec Główny18:23
Brama Oliwska18:25
Chodowieckiego18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Traugutta18:29
Opera Bałtycka18:31
Wyspiańskiego18:34
Reja18:35
Mickiewicza18:37
Plac Komorowskiego18:39
Legionów18:41
Bajana18:42
Żwirki i Wigury18:43
Jana Pawła II18:44
Startowa
 
18:45
0 min.
 
Zaspa18:461 min.
 
Kołobrzeska18:472 min.
 
Bora Komorowskiego18:494 min.
 
Czerwony Dwór18:516 min.
 
Piastowska18:527 min.
 
Pomorska18:549 min.
 
Gospody18:5510 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5611 min.
 
Subisława18:5813 min.
 
Opacka19:0015 min.
 
Oliwa19:0217 min.
 
Obrońców Westerplatte19:0318 min.
 
Derdowskiego19:0419 min.
 
Tetmajera19:0520 min.
 
Bażyńskiego19:0621 min.
 
Uniwersytet19:0722 min.
 
Strzyża PKM19:0924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy