Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:20
Płocka08:22
Przemyska08:24
Wilanowska08:25
Cebertowicza08:27
Cieszyńskiego08:28
Sikorskiego08:30
Chałubińskiego
 
08:32
0 min.
 
Odrzańska08:342 min.
 
Pohulanka08:353 min.
 
Śródmieście SKM08:375 min.
 
Brama Wyżynna08:397 min.
 
Dworzec Główny08:419 min.
 
Brama Oliwska08:4311 min.
 
Chodowieckiego08:4412 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4513 min.
 
Traugutta08:4715 min.
 
Opera Bałtycka08:4917 min.
 
Wyspiańskiego08:5220 min.
 
Reja08:5321 min.
 
Mickiewicza08:5523 min.
 
Plac Komorowskiego08:5725 min.
 
Legionów08:5927 min.
 
Bajana09:0028 min.
 
Żwirki i Wigury09:0129 min.
 
Jana Pawła II09:0230 min.
 
Startowa09:0331 min.
 
Zaspa09:0432 min.
 
Kołobrzeska09:0533 min.
 
Bora Komorowskiego09:0735 min.
 
Czerwony Dwór09:0937 min.
 
Piastowska09:1038 min.
 
Pomorska09:1240 min.
 
Osiedle Wejhera09:1341 min.
 
Helska09:1442 min.
 
Jelitkowo09:1543 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy