Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:46
Płocka06:48
Przemyska06:50
Wilanowska06:51
Cebertowicza06:53
Cieszyńskiego06:54
Sikorskiego06:56
Chałubińskiego
 
06:58
0 min.
 
Odrzańska07:002 min.
 
Pohulanka07:013 min.
 
Śródmieście SKM07:035 min.
 
Brama Wyżynna07:057 min.
 
Dworzec Główny07:079 min.
 
Brama Oliwska07:0911 min.
 
Chodowieckiego07:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1113 min.
 
Traugutta07:1214 min.
 
Opera Bałtycka07:1416 min.
 
Wyspiańskiego07:1618 min.
 
Reja07:1719 min.
 
Mickiewicza07:1921 min.
 
Plac Komorowskiego07:2123 min.
 
Legionów07:2224 min.
 
Bajana07:2325 min.
 
Żwirki i Wigury07:2426 min.
 
Jana Pawła II07:2527 min.
 
Startowa07:2628 min.
 
Zaspa07:2729 min.
 
Kołobrzeska07:2830 min.
 
Bora Komorowskiego07:3032 min.
 
Czerwony Dwór07:3234 min.
 
Piastowska07:3335 min.
 
Pomorska07:3537 min.
 
Gospody07:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle07:3739 min.
 
Subisława07:3941 min.
 
Opacka07:4143 min.
 
Oliwa07:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy