Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:46
Płocka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:51
Cebertowicza08:53
Cieszyńskiego08:54
Sikorskiego08:56
Chałubińskiego
 
08:58
0 min.
 
Odrzańska09:002 min.
 
Pohulanka09:013 min.
 
Śródmieście SKM09:035 min.
 
Brama Wyżynna09:057 min.
 
Dworzec Główny09:079 min.
 
Brama Oliwska09:0911 min.
 
Chodowieckiego09:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:1113 min.
 
Traugutta09:1214 min.
 
Opera Bałtycka09:1416 min.
 
Wyspiańskiego09:1618 min.
 
Reja09:1719 min.
 
Mickiewicza09:1921 min.
 
Plac Komorowskiego09:2123 min.
 
Legionów09:2224 min.
 
Bajana09:2325 min.
 
Żwirki i Wigury09:2426 min.
 
Jana Pawła II09:2527 min.
 
Startowa09:2628 min.
 
Zaspa09:2729 min.
 
Kołobrzeska09:2830 min.
 
Bora Komorowskiego09:3032 min.
 
Czerwony Dwór09:3234 min.
 
Piastowska09:3335 min.
 
Pomorska09:3537 min.
 
Gospody09:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle09:3739 min.
 
Subisława09:3941 min.
 
Opacka09:4143 min.
 
Oliwa09:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy