Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:40
Płocka08:42
Przemyska08:44
Wilanowska08:45
Cebertowicza08:47
Cieszyńskiego08:48
Sikorskiego08:50
Chałubińskiego
 
08:52
0 min.
 
Odrzańska08:542 min.
 
Pohulanka08:553 min.
 
Śródmieście SKM08:575 min.
 
Brama Wyżynna08:597 min.
 
Dworzec Główny09:019 min.
 
Brama Oliwska09:0311 min.
 
Chodowieckiego09:0412 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:0513 min.
 
Traugutta09:0715 min.
 
Opera Bałtycka09:0917 min.
 
Wyspiańskiego09:1220 min.
 
Reja09:1321 min.
 
Mickiewicza09:1523 min.
 
Plac Komorowskiego09:1725 min.
 
Legionów09:1927 min.
 
Bajana09:2028 min.
 
Żwirki i Wigury09:2129 min.
 
Jana Pawła II09:2230 min.
 
Startowa09:2331 min.
 
Zaspa09:2432 min.
 
Kołobrzeska09:2533 min.
 
Bora Komorowskiego09:2735 min.
 
Czerwony Dwór09:2937 min.
 
Piastowska09:3038 min.
 
Pomorska09:3240 min.
 
Osiedle Wejhera09:3341 min.
 
Helska09:3442 min.
 
Jelitkowo09:3543 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy