Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego13:52
Chałubińskiego
 
13:54
0 min.
 
Odrzańska13:562 min.
 
Pohulanka13:573 min.
 
Śródmieście SKM13:595 min.
 
Brama Wyżynna14:017 min.
 
Dworzec Główny14:039 min.
 
Brama Oliwska14:0511 min.
 
Chodowieckiego14:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:0713 min.
 
Traugutta14:0814 min.
 
Opera Bałtycka14:1016 min.
 
Wyspiańskiego14:1319 min.
 
Reja14:1420 min.
 
Mickiewicza14:1622 min.
 
Plac Komorowskiego14:1824 min.
 
Legionów14:2026 min.
 
Bajana14:2127 min.
 
Żwirki i Wigury14:2228 min.
 
Jana Pawła II14:2329 min.
 
Startowa14:2430 min.
 
Zaspa14:2531 min.
 
Kołobrzeska14:2632 min.
 
Bora Komorowskiego14:2834 min.
 
Czerwony Dwór14:3036 min.
 
Piastowska14:3137 min.
 
Pomorska14:3339 min.
 
Gospody14:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3541 min.
 
Subisława14:3743 min.
 
Opacka14:3945 min.
 
Oliwa14:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy