Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:42
Płocka19:44
Przemyska19:46
Wilanowska19:47
Cebertowicza19:49
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego19:52
Chałubińskiego
 
19:54
0 min.
 
Odrzańska19:562 min.
 
Pohulanka19:573 min.
 
Śródmieście SKM19:595 min.
 
Brama Wyżynna20:017 min.
 
Dworzec Główny20:039 min.
 
Brama Oliwska20:0511 min.
 
Chodowieckiego20:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0713 min.
 
Traugutta20:0814 min.
 
Opera Bałtycka20:1016 min.
 
Wyspiańskiego20:1319 min.
 
Reja20:1420 min.
 
Mickiewicza20:1622 min.
 
Plac Komorowskiego20:1824 min.
 
Legionów20:2026 min.
 
Bajana20:2127 min.
 
Żwirki i Wigury20:2228 min.
 
Jana Pawła II20:2329 min.
 
Startowa20:2430 min.
 
Zaspa20:2531 min.
 
Kołobrzeska20:2632 min.
 
Bora Komorowskiego20:2834 min.
 
Czerwony Dwór20:3036 min.
 
Piastowska20:3137 min.
 
Pomorska20:3339 min.
 
Gospody20:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3541 min.
 
Subisława20:3743 min.
 
Opacka20:3945 min.
 
Oliwa20:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy